O nas

Budicom to „pogotowie komputerowe” dla każdego – w domu i w biurze.

Jako firma świadczymy szeroki wachlarz usług z zakresu informatyki. Poparty jest on doświadczeniem naszych pracowników w branży jak i ich zamiłowaniem do komputerów.

Za każdym razem staramy się realizować wszystkie powierzone nam zadania w sposób szybki, zapewniający najwyższą jakość usług aby nasi klienci byli w pełni zadowoleni. Wiemy jak różne oczekiwania są stawiane przed firmą świadczącą pomoc przy komputerach dlatego staramy się wychodzić naprzeciw zróżnicowanym potrzebom naszych klientów i elastycznie rozwiązywać najbardziej ciekawe wyzwania.

Nasza oferta składa się z najróżniejszych pozycji a cena nie jest wygórowana przez co jesteśmy najlepszym rozwiązaniem dla klientów indywidualnych jak i biznesowych. Możemy pochwalić się również indywidualnym podejściem do naszych klientów. Na ich życzenie jesteśmy w stanie wykonać prawie każdą prośbę.

Nasze stanowisko serwisowe wyposażone jest w najlepszy sprzęt do zdiagnozowania „cięższych” przypadków przez co jesteśmy w stanie poradzić sobie z najbardziej zadziwiającymi problemami.

Jeśli masz problem natury informatycznej, nie zastanawiaj się dłużej jak go rozwiązać. Zleć to profesjonalistom.